InterGast PRODUKT

„Technologie, které vytváří kuchaři."

Kuchaři, odborníci v branži, jsou každodenně přesvědčováni vynikajícími výsledky vaření, které s InterGast PRODUKT dosahují. Po celé České a Slovenské republice ve více než 2 000 provozech připravují s InterGast PRODUKT na 300 000 pokrmů denně. ...ročně přibývá přes 300 nových instalací InterGast PRODUKT.

Nejen díky kvalitě a spolehlivosti našich InterGast PRODUKTŮ, ale i díky precizním službám, které poskytujeme, se těšíme opravdové přízni špičkových kuchařů, jako je Zdeněk Pohlreich, Jan Punčochář, Filip Sajler, Marek Fichtner, Lukáš Skála, Radek David, Lukáš Paluska a mnoho dalších.

Logo InterGast PRODUKT

InterGast PRODUKT Konvektomat

Německy precizní, česky chytrý…

Špičkové multifunkční zařízení nahrazující hned několik jednoúčelových přístrojů - troubu, sporák, grilovací desku, parní hrnec, atp. Jeho jednoznačnou výhodou je rychlost a dokonalá kvalita pokrmů, které se pomocí lehce ovladatelného nastavení dají připravovat i přes noc. Konvektomat InterGast PRODUKT využívá nastavených postupů přizpůsobených pro českou kuchyni.

PORADÍME VÁM S VÝBĚREM

Na co ho naši kuchaři nejčastěji využívají?

VAŘENÍ
60%
PEČENÍ
90%
SMAŽENÍ
30%
GRILOVÁNÍ
50%
GRATINOVÁNÍ
40%
ZISK
100%
InterGast PRODUKT FlexiChef®

InterGast PRODUKT FlexiChef®

Tak trochu jiný papiňák…

Multifunkční pánev může nahradit troubu, sporák, grilovací desku, fritézu, kotel, tlakový hrnec atp. Díky využití tekutiny a tlaku budete schopni uvařit více porcí, kvalitně, zcela bezpečně a mnohem levněji než na jednoúčelových zařízeních. Nedocenitelnou výhodou je systém automatického mytí bez použití chemických přípravků. Funkci tlakového hrnce neboli papiňáku všichni známe z minulosti, ale jeho největší výhodu – rychlost, často předčila obava o naše bezpečí. Přístroj FlexiChef® je díky profesionálnímu systému zámků stoprocentně bezpečný a na českém trhu není zařízení, které by dokázalo uvařit českou klasiku rychleji a výkonněji.

PORADÍME VÁM S VÝBĚREM

Co ušetří?

SUROVINY
20%
PROSTOR
30%
VODA
70%
ENERGIE
40%
ČAS
100%

InterGast PRODUKT Holdomat

Pravý originál je jen jeden…

Jedinečný specializovaný přístroj pro nízkoteplotní úpravy, konfitování, noční úpravy, zrání a udržování pokrmů. Přesná teplota a možnost regulace vlhkosti zaručuje vysokou šťavnatost pokrmů, malou ztrátovost a rovnoměrné zabarvení. Díky své velikosti, váze i výkonnosti nalézá uplatnění v každé kuchyni včetně využití při cateringu.

PORADÍME VÁM S VÝBĚREM

InterGast PRODUKT Holdomat

Na co ho naši kuchaři nejčastěji využívají?

PEČENÍ
60%
UDRŽOVÁNÍ KVALITY
90%
KONFITOVÁNÍ
50%
ZISK
100%
InterGast PRODUKT MenuSystem

InterGast PRODUKT MenuSystem

Nesmrtelná kvalita…

Švýcarská rodinná indukční technologie si drží v gastronomii přední příčky kvality, spolehlivosti, dlouhověkosti, preciznosti - a to i díky poctivé ruční práci. Disponuje skvělou variabilitou. Jsme schopni dodat malou sériovou přenosnou indukci i celý MonoBlok - na míru vyrobený, precizně opracovaný nerezový kus nábytku beze spár a dle Vašich představ. Vzhledem k tomu, že životnost MonoBloků je až 30 let, umíme také tyto legendy repasovat a měnit jim tzv. střeva.

PORADÍME VÁM S VÝBĚREM

Co ušetří?

PROSTOR
70%
ENERGII
90%
ČAS
100%

Naši partneři

Naše další oblíbené vybavení, které rádi používáme a považujeme ho za číslo jedna v daném odvětví.

Chcete se naučit využívat 100 % toho, co naše přístroje umí?

Podívejte se na naše semináře, které pro Vás pořádáme v průběhu celého roku!

Máte zájem o profesionální InterGast PRODUKT?

Pošlete nám nezávaznou poptávku na email intergast@intergast.cz a my se Vám ozveme.