InterGast PRODUKT s.r.o. Jsme vám blíž!

InterGast působí na českém trhu s profesionální gastro technologií už více než 25 let. Na úplném začátku stála myšlenka jednoho kuchaře - dostat do českých restaurací kvalitní profesionální kuchyňská zařízení a naučit místní kuchaře je efektivně využívat. Dodnes je pro nás kvalita produktů a péče o klienty na prvním místě.

Držíme krok s technickými inovacemi a přenášíme je do gastro provozů po celé České republice. Specializujeme se na prodej jednotlivých technologií i kuchyňských celků. Fortelný nerezový nábytek i výkonné přístroje pochází od renomovaných evropských výrobců - my jejich programy šijeme na míru českým kuchařům. Kromě vybavení profesionální kuchyně nabízíme i následnou péči o přístroje. S našimi klienty jsme v blízkém kontaktu a snažíme se přizpůsobovat aktuálním potřebám každého z vás.

Abychom dokázali co nejlépe vyhovět jednotlivým požadavkům, vytvořili jsme týmy odborníků pro každou oblast naší činnosti. V průběhu let se tak společnost InterGast a.s. přirozeně rozdělila na dvě hlavní větve - InterGast KUCHYNĚ a InterGast PRODUKT. A právě tým a činnost větve InterGast PRODUKT, se nám rozrostla natolik, že jsme se rozhodli ji jako dceřinou společnost osamostatnit.

InterGast PRODUKT - to nejsou jenom profesionální kuchyňské technologie, ale také tým kuchařů, techniků a obchodníků, skutečných odborníků v oblasti profesionální kuchyňské technologie, kteří jsou vám nablízku.

  • Nevíte si rady s výběrem vhodné technologie? Pomůžeme.
  • Neumíte s novou technologií pracovat? Naučíme.
  • Chtěli byste využívat svůj přístroj ještě efektivněji? Poradíme jak na to.

Prodejem gastro techniky to pro nás nekončí. Provedeme vás celým procesem - od výběru vhodné technologie, až po odborné zaškolení personálu vaší kuchyně. S našimi klienty pak  zůstáváme v kontaktu po celou dobu jejich užívání přístrojů InterGast PRODUKT. Snažíme se být vám nablízku, připraveni pomoct a poradit.  Po celé republice pořádáme pravidelná InterGast VAŘENÍ, na kterých vás naši Mistři kuchaři učí využívat potenciál Vašich InterGast PRODUKTŮ na maximum. Kromě toho také neustále sledujeme situaci v gastronomii a reagujeme na ni nabídkou služeb a produktů, které usnadňují práci provozovatelů i zaměstnanců restauračních provozů. V současné době proto nabízíme i dezinfekční stojany, ochranná plexi skla nebo dezinfekci prostor ozonem.

Obzvlášť v dnešní nelehké době cítíme potřebu být vám ještě blíž. Dovolte nám tedy představit společnost InterGast PRODUKT s.r.o. - váš tým odborníků na multifunkční zařízení do profesionálních kuchyní.