InterGast VAŘENÍ

„Ještě blíže kuchařům.“

ONLINE InterGast VAŘENÍ s multifunkční pánví MKN FlexiChef

Naše technologie vyrábí kuchaři, a proto s nimi umí i ty největší vychytávky. Naším cílem je přinést techniku blíže k lidem a ukázat Vám, našim zákazníkům, jak naše přístroje fungují v živém provozu. Protože koupit si multifunkční přístroj do profi kuchyně je první krok, ale my se staráme, abychom společně učinili i krok druhý. K tomu máme svůj tým Mistrů kuchařů, kteří pořádají kuchařské semináře - kvalitní proškolení a ukázky toho, v čem všem Vám může daná gastro technika usnadnit každodenní provoz.

Tyto semináře nejčastěji vedeme právě v provozech našich spokojených zákazníků po celé ČR, aby všichni mohli okusit funkčnost přístrojů v reálném provozu. Touto osvětou se nám daří propojovat kuchaře z různých typů provozů v regionu a předávat si tak navzájem své zkušenosti a poznatky.

S jakými přístroji Vám můžeme na našem InterGast VAŘENÍ poradit?

Pro naše aktivní zákazníky, kteří mají InterGast PRODUKT, vyrazí náš Mistr kuchař přímo do jejich provozu, aby jim dal individuální trénink na jejich novém i stávajícím přístroji. Trénink má část teoretickou a praktickou. V praktické části připravují zákazník s Mistrem kuchařem pokrmy přímo z denní nabídky provozu. Mistr kuchař pomůže s nastavením stoje i celkového konceptu kuchyně. V závěru dostane zákazník voucher na Kulinářské umění, kde se může dozvědět další užitečné informace.

Mapa InterGast VAŘENÍ

Máte zájem zúčastnit se našeho InterGast VAŘENÍ?

Pošlete nám nezávaznou poptávku na email intergast@intergast.cz a my se Vám ozveme.