InterGast KUCHYNĚ

„Jediné správné provedení profesionální kuchyně je to funkční.“

Pouhá dodávka technologie ještě neznamená funkční kuchyni. Jsme tým profesionálů, který nabízí komplexní službu tzv. od nápadu k realizaci a sestaví funkční kuchyni přímo na míru Vašemu provozu.

Prostudování projektů. Vypracování návrhů. Výběr vhodných přístrojů. Naplánování transportů a logistiky. Harmonogram prací. Komunikace s dodavateli. Detailní dohled na profesionální bezchybné provedení, kvalitu nerezu, celkový design i samotnou realizaci.

1. Produkty

Při realizaci InterGast KUCHYNÍ používáme výhradně kvalitní německé a švýcarské přístroje, které jsou vyráběny sériově nebo stále častěji i na míru kuchaři a prostoru. Naše moderní zařízení např. indukční sporáky MENU SYSTEM Fabriqué pour InterGast, inteligentní zařízení InterGast PRODUKT Konvektomat a InterGast PRODUKT FlexiChef® MKN, InterGast PRODUKT Holdomat HUGENTOBLER, zařízení RATIONAL, myčky HOBART nebo šokery IRINOX.

2. Provedení

Veškerý kuchyňský nábytek je z poctivého a pevného nerezu, vyrobený fortelně a opracovaný s patřičnou dávkou znalé odbornosti. Nábytek sedí na milimetry přesně. Usazujeme ho na nerezové či stavební sokly a pracovní desky jsou, pokud možno, beze spár. Majitel či šéfkuchař si tak může být jistý stoprocentní bezpečností a hygienou svého provozu i po deseti letech užívání.

Vzhledem k tomu, že výroba nerezu má v Česku bohatou tradici, spolupracujeme výhradně s českými dodavateli, kteří splňují ty nejvyšší parametry vyspělé gastronomie.

 

3. Realizace

Jsme realizátoři kuchyní, praktici prověření 30 letou praxí. Právě praxe v kuchyňářském oboru je totiž jedinou a nejlepší školou v této branži, jinde se obor nelze naučit.

Zajistíme realizaci funkční profikuchyně na klíč od A do Z.

SIA Restaurant

Jsme realizátoři InterGast KUCHYNĚ v SIA RESTAURANT Praha.

Profesionální kuchyně tvořené s odborným přístupem k poctivému řemeslu.

„Inspirovali jsme se profesionálními kuchyněmi, které jsme běžně vídali již v osmdesátých a devadesátých letech minulého století v rakouských restauracích či alpských hotelích, nebo například v jídelnách německých škol a fabrik. Jejich standard provedení a dlouhá životnost se staly filozofií naší práce, tedy standardem, který je nám jedinou možnou variantou při tvorbě nové kuchyně a její odborné realizaci.“

InterGast KUCHYNĚ splňují profistandard ve vyspělé gastronomii

Definuje správné postupy pro vznik a vedení efektivního gastronomického provozu.
Odpovídá odborným mezinárodním kritériím a požadavkům na kvalitu.
Zaručuje komplexní a funkční řešení.
Se správným vedením garantuje nejvyšší požadavky na rentabilitu.
Je přehledným a prověřeným návodem pro úspěch v gastronomickém podnikání.
Je vyučován na renomovaných gastronomických školách v zahraničí.

Máte zájem o profesionální kuchyni?

Napište nám na email intergast@intergast.cz a my se Vám ozveme.