Časy se mění a s nimi i nabídka vybavení a služeb InterGast

Štěstí přeje připraveným! Poptávka provozovatelů stravovacích zařízení po ochranných prostředcích nebyla nikdy větší. Neotáleli jsme a vymysleli několik řešení, která usnadňují fungování jednotlivých provozoven v době zvýšených hygienických opatření.

Ochranné zástěny

Ve spolupráci s tuzemským výrobcem jsme vyvinuli ochranná plexiskla a tvrzená skla, která se osvědčila jako solidní bariéra bránící šíření kapének. Způsobů využití skel je široká škála. Díky jejich odolnost vůči nárazům a poškrábání, dobré propustnosti světla a variabilnímu ukotvení se ochranné sklo stává funkční a přirozenou součástí každé provozovny. Instalujeme je do gastro podniků všech typů, ale i supermarketů, prodejen, benzinových pump a v neposlední řadě i do institucí veřejného sektoru, jako jsou školy, nemocnice, úřady a další.

Hygienické stanice a dávkovače na mýdlo a dezinfekci

V podnicích s vysokou frekvencí návštěvníků je třeba myslet také na riziko přenášení nečistot, virů a bakterií dotykem. Zkuste si představit, nebo ještě lépe spočítat, kolika věcí se za den dotknete - od kliky u dveří, “mastné tyče” v MHD, až po klávesnici vašeho notebooku nebo displej smartphonu. No, těch věcí je skutečně mnoho. 🙂 Dopřejte svým zaměstnancům i zákazníkům možnost odstranit patogeny z jejich rukou ještě předtím, než se začnou dotýkat předmětů ve vašem interiéru.

Dezinfekce ozonem pro bezpečný a čistý prostor

Pro ty, kteří touží po dokonalé čistotě nabízíme dezinfekci ozonem. Ozonu neodolá žádná bakterie ani vir, díky plynnému skupenství prostupuje celým interiérem a působí očistně na věci, klimatizaci i přístroje. Ať už Vás trápí viry, bakterie, spory plísní nebo třeba nepříjemný zápach, ozon je to pravé řešení. Největší výhodou je jeho síla a rychlost účinku. Po aplikaci se ozon do dvou hodin rozloží na kyslík a zůstane po něm jenom vůně čistoty a naše samolepka “BEZPEČNÝ A ČISTÝ PROSTOR”.